Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.
Czytali temat:
Kuba G (11888 niezalogowanych)
4 Posty
Początkujacy
Witam wszystich,

Jestem nowa na tej stronie ale nie w tym kraju.

Jesli chodzi o moje spostrzezenia to:

- kobiety w pracy sa rownie wscipskie i obgaduja za plecami ja i kobiety w posce
- meszczyzni hmm to zalezy od wyskatalcenia i od tego jak zostali wychowani.
Na ogol ci co maja troche oleju w glowie sa spoko da sie z nimi pogadac ale ci co maja pustke to ogolnie nie znaja manier jak sie zachowac lub co kiedy mowic.

Pozatym mimo ze jestem tu bardzo dlugo jak dla mnie to nie mam zadnych kolezanek lub kolegow holendrow jedynie polki i ich mezowie holendrzy.
Mysle ze jest to spowodowane wlasnie roznica kulturowa, i o tym ze wydaje mi sie iz nie mam o czym z nimi pogadac bo sa jakby z innego swiata w moim odczuciu.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
moja znajoma z Polski mówi że Holandia to taka duza wies, i musze sie z nia zgodzic .Tez mam takie odczucie, sa tu normalni ludzie czasem plotkarze ta samo jak w Polsce ,sa bardzo fajne dziewczyny,tak jak w Polsce .Jednak da sie zaobserwowac powszechny brak wykształcenia na poziomie polskim, a co za tym idzie i sposobie obcowania .Ale dużo zyskuja po poznaniu sa skromni ,fajni po prostu
Zgłoś wpis


Bliżej nas